Naši partneři

ironmanlogo www.ironman4x4.cz -  Web věnovaný australskému prodejci kvalitních offroadových dílů IRONMAN 4x4. Tato firma, s více jak 50-ti letou tradicí, je světovým výrobcem produktů pro převážnou většinu automobilů s pohonem 4x4. Nosným programem této firmy jsou vinuté pružiny, listové pera s příslušenstvím, tlumiče řízení, tlumiče pérování, navijáky a řada dalšího.

 

 toral4x4  www.toral4x4.cz - Firma TORAL 4x4 nabízí kvalitní produkty pro vozidla OFF ROAD od významných světových výrobců. Pružiny a tlumiče i kompletní podvozky značek  IRONMAN 4X4, OLD MAN EMU, IRONCAT a dalších výrobců. Dále to jsou kvalitní navijáky, zvýšené sání, expediční zahrádky, pneumatiky, disky kol,volnoběžné náboje a mnoho dalších produktů pro váš OFF ROAD vůz.

 

kubesalogo  www.pneukubesa.cz - Provádí veškeré pneuservisní práce s největší zodpovědností. Můžete si u nich nechat opravit pneumatiky všech typů i rozměrů. Samozřejmostí je i prodej pneumatik, prodej alu i plechových disků. Zákazníkům jsou schopni vyhovět i při kompletní výměně olejů, provozních kapalin a servisu klimatizací. Firma Pneu Kubeša je tady pro Vás již celých deset let. Po celou tuto dobu se snaží vycházet vstříc svým zákazníkům, proto znají jejich potřeby a nabízí Vám vhodné obutí do každé situace.

 

 

www.adrop.cz - nabízí záááážitkové dárky pro chlapy, které udělají radost sportovcům, milovníkům nadupaných aut, adrenalinovým nadšencům, gurmánům i pohodářům. Máme zkrátka něco pro každého muže.  

 


Mapa

Kontaktní informace

4x4 STYLE

Velehradská 1433 686 03 Staré Město ( areál Neostan, hala č. 36 )   724 379 580   E-mail: info@ironman4x4.cz
© 4X4STYLE.CZ - 2014 Tvorba www stránek Machin.cz , webhosting hostservis.cz